Nový web v přípravě

Montážní firmy

Hledáme obchodní partnery z řad firem, které jsou technicky způsobilé pro montáž tepelných čerpadel a chtějí je nabízet svým klientům.

Firmám, které nejsou kompetentní pracovat s chladivem nabízíme kompletní servis i případnou asistenci při uvádění TČ do provozu vč. revizí apod.


Nabízíme:

  • pro firmy, které nemají vlastní prodejnu, případně se nemůžou naplno věnovat prodeji (vodaři, topenáři apod.) nabízíme možnost využívat naše 2 vzorkové prodejny v Opavě a v Oticích. Zákazníkovi můžete tepelné čerpadla předvést přímo na prodejně, nebo ho po dohodě s námi poslat na prodejnu, kde mu naši obchodníci zodpoví všechny dotazy, případně podají doplňující informace,
  • konkurenceschopné ceny tepelných čerpadel, včetně bonusů a bezkonkurenční ceny vrtů, které z Vaší firmy udělají silného konkurenta ve Vašem regionu,
  • Z naší strany vám nabízíme maximální podporu a serióznost. Máme zájem, aby jste se stali silnou firmou v oblasti tepelných čerpadel, protože pokud bude vaše firma vzkvétat, budeme z toho profitovat také my.

Pokud jste seriozní firma, která má zájem aby každá instalace TČ byla Vaší dobrou referencí, nabízíme Vám spolupráci.

Pravidelně provádíme školení montážních firem na prodej a instalaci našich produktů.

V případě zájmu nás kontaktujte zde.


ZASTOUPENÍ FIREM

Fujitsu  Mitsubishi Electic    Géothermie Confort

Spolupracujeme: